Hakkımızda

-2002’de Sektöre İlk Adım

2002 yılından bu yana gemi inşa sektöründe; zemin tesviye ve PVC uygulaması, izolasyon malzemeleri satışı, ithal zemin kaplama malzemeleri ithalatı ve yurt içi satışı, yaylı ve süngerli yatak üretimi, kanepe-koltuk imalatı perde ve özel dizayn masa ve yatak örtüsü tasarımı, polyester branda imalatı ve uygulamaları, polyester can yeleği dolabı üretimi alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

-Müşteri Odaklı Üretiyoruz

Müşteri odaklı üretim vazgeçmeyeceğimiz ilk prensibimiz. Kendimizi müşteri odaklı üretim ve uygulama yapan, müşterilerimiz ile birlikte çözüm üreten bir firma olarak görüyoruz.

-Zengin Ürün Gamı

Zengin ürün gamımız bizi farklı kılan diğer özelliğimiz. Faaliyet alanlarımızda her zevk ve isteğe uygun teklifler sunuyoruz.

-Sertifikalı Ürünler

Kalite vazgeçilmezimiz. Müşterimizin memnuniyeti için faaliyet alanlarımızda yanmazlık ve marine sertifikalı ürünler tercih etmekteyiz.

-Gemi İnşa Sektörünü Yakından Takip

Gemi inşa sektöründe yaşanan gelişmeleri ve teknolojik yenilikleri yakından takip ederek sektörde güncel kalmayı ve sürekli kendini yenilemeyi hedef edinen bir firmayız.

-Biz Bir Ekibiz

Tedarikçilerimizden başlayarak, ürün seçimi, müşteri ilişkileri ve uygulamaya kadar amatör bir ekip ruhu ile çalışıyoruz. Aysu Gemi personeli içindeki amatör heyecanı profesyonel yaklaşımlar ile bütünleyerek yol almaya devam ediyor…

Vizyonumuz

Türk Gemi İnşa Donatımı Sanayinde, tamamıyla yerli üretim imkanlarını kullanılarak, müşteri odaklı büyüyen lider firma konumuna erişmek.

Misyonumuz

Müşteri ve Kalite odaklı odaklılığı ana ilke edinen, Kaliteden ödün vermeyen, Sektörünü iyi tanıyan, Yaratıcı insan gücü ile yerli üretim imkânlarını sürekli geliştiren, Teknolojiyi iyi kullanan, Güvenilir,
Gemi donatım sektörünün bütün alanlarında verimli hizmet vermeyi hedefleyen bir şirkettir.

Kalite Politikamız

Sektördeki gelişmeleri ve yenilenen teknolojileri yakından takip ederek, müşteri beklentilerini fazlasıyla karşılayan, güvenilir ve kaliteli ürünler tedarik etmeyi amaçlayan bir yönetim sistemi oluşturmaktır.

error: İçerik Korumalıdır!